• انتشار: 1403/02/24 - 09:35
  • تعداد بازدید: 45
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری دوره تخصصی آزمونگران جهش تحصیلی استان خوزستان

8717.mp3 برگزاری دوره تخصصی آزمونگران جهش تحصیلی استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان امروز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه با حضور سرکار خانم دکتر عکافی مدیر سنجش سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، دوره تخصصی آزمونگران جهش تحصیلی استان خوزستان آغاز گردید. 

در ابتدای این جلسه علی ممبینی ریاست اداره آموزش و پرورش استثنایی ضمن خیر مقدم از حضور سرکار خانم دکتر عکافی در استان خوزستان تشکر کرد. 

ایشان با اشاره به اهمیت بازآموزی مطالب و تبیین مطالب تخصصی و برگزاری دوره در خصوص جهش تحصیلی،  از آمار نیروهای حاضر در جلسه و همچنین توسعه مراکز جامع سنجش آموزش توانبخشی و مداخله به هنگام رشدی تربیتی در استان خوزستان خبر داد.

 ایشان همچنین به جزییات آمار سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی در استان پرداخت و خاطرنشان کرد: طرح سنجش به زودی با افزایش فعالیت پایگاه‌های سنجش در استان خوزستان پایان خواهد یافت. 


در ادامه جلسه سرکار خانم عکافی مدیر سنجش سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اشاره به اهمیت این دوره از جزئیات حساس طرح جهش و بازخوردهای احتمالی سخن گفت. 

ایشان نحوه برخورد با دانش آموزان، والدین و همکاران و پیاده‌سازی بخشنامه و تبعیت از قانون را با اهمیت برشمرد. 

وی همچنین ضمن تشکر از برپایی این جلسه، از ارزیابی  همکاران  معرفی شده در دوره جهش تحصیلی خبر داد و برای آنان آرزوی موفقیت نمود.

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,خوزستان
  • کد خبر : 8717
کلمات کلیدی
روابط عمومی  خوزستان

روابط عمومی خوزستان

تصاویر