• انتشار: 1403/02/24 - 13:50
  • تعداد بازدید: 76
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری کارگاه آموزش کودکان با اختلال طیف اوتیسم در دانشگاه فرهنگیان

برای نخستین بار «کارگاه تخصصی آموزش کودکان با اختلال طیف اتیسم» در دانشگاه فرهنگیان، با مشارکت اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان برگزار خواهد شد.

8724.mp3 برگزاری کارگاه آموزش کودکان با اختلال طیف اوتیسم در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش واحد اطلاع رسانی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان، محمد قاسم پور؛ رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان با اعلام این خبر گفت: توسعه آموزش های تخصصی و کاربردی  و پیاده سازی آن در بستر مدارس امری حیاتی برای مجموعه آموزش و پرورش استثنایی استان است. زیرا فراهم آوردن امکانات و تجهیزات و بستر مناسب آموزشی به تنهایی و بدون نیروی انسانی متخصص  نمی تواند  نیاز یک مجموعه حساسی همچون آموزش و پرورش استثنایی استان را فراهم نماید. از همین حیث دانشگاه فرهنگیان به واسطه نیروهای جوان و تازه نفس، نقطه آغاز مناسبی برای آموزش های تخصصی و برگزاری کارگاه های کاربردی است.  به منظور برگزاری سلسله کارگاه های دانش افزایی در دانشگاه فرهنگیان، کارگروهی متشکل از متخصصین این مجموعه تشکیل شد. در دومین جلسه‌ی این کارگروه، ضمن نیازسنجی و  تعیین سرفصل های آموزشی در کارگاه، با مشارکت مدرسین دوره محتوای آموزشی نیز به شور گذاشته و تایید شد.

وی افزود: گفتنی است این اداره بنا دارد با توجه به پتانسیل و ظرفیت های موجود مجموعه اداره آموزش و پرورش استثنایی استان این کارگاه های تخصصی و کاربردی را در حیطه های دیگر گسترش داده و در اختیار دانشجویان علاقه مند در این حوزه قرار دهد.

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,گلستان
  • کد خبر : 8724
کلمات کلیدی
روابط عمومی گلستان

روابط عمومی گلستان

تصاویر