• انتشار: 1402/12/13 - 09:56
  • تعداد بازدید: 159
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه تخصصی مشترک اهمیت تغذیه سالم بر فیزیولوژی بدن و رسم نمودار قد به وزن برگزار گردید.

کارگاه تخصصی مشترک اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان و مرکز بهداشت استان گلستان (دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان) با موضوع اهمیت تغذیه سالم بر فیزیولوژی بدن و رسم نمودار قد به وزن به منظور توانمندسازی مربیان بهداشت مدارس و مراکز جامع به صورت برخط برگزار گردید.

8562.mp3 کارگاه تخصصی مشترک اهمیت تغذیه سالم بر فیزیولوژی بدن و رسم نمودار قد به وزن برگزار گردید.

به گزارش واحد اطلاع رسانی اداره آموزش و پروش استثنایی گلستان، محمد قاسم پور؛ رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان اظهار داشت: با توجه به اهمیت فعالیت همکاران در مراکز تخصصی جامع که سرمایه های علمی اداره کل آموزش  و پرورش محسوب می شوند برگزاری جلسات آموزشی رسمی جز اولویت مرکز جامع محسوب می شود. امید است با در نظر گرفتن مولفه زمان و با توجه به چشم انداز چند ساله اهداف سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با هدف خدمت رسانی مطلوب به دانش آموزان معزز مدارس عادی که دستخوش آسیب هستند برطرف گردد.

 

در ادامه ملاح، کارشناس تشخیص، توانبخشی و بهداشت بیان کرد: هر چقدر مربیان مراکز با رویکرد های غربالگری و نظام ارجاع آشنا تر باشند و آگاهی های لازم در مولفه فیزیولوژیک و شناختی بهتر تبیین گردد، پس از تعریف اهداف چند ساله می توانیم شاهد تغییرات چشم گیر و مطلوبی در مقطع ابتدایی و با رفع چالش ها در سطح متوسطه اول و دوم باشیم و اهداف سند تحول بنیادین که شاخص رسیدن به حیات طیبه است را محقق سازیم. یک کودک در واقع بزرگسال آینده است و هر چقدر سرمایه گذاری معنوی برای کودکان مطلوب تر اتفاق بیفتد در آینده کشور از ثمره اقدامات خود بهره مند می گردد.

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,گلستان
  • کد خبر : 8562
کلمات کلیدی
روابط عمومی گلستان

روابط عمومی گلستان

تصاویر