• انتشار: 1403/02/24 - 08:27
  • تعداد بازدید: 58
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
آموزش و پرورش استثنایی استان کرمانشاه

44دانش‌آموز دختر دوره متوسطه اول ودوم با نیازهای ویژه استان برای نخستین بار عازم مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنای استان کرمانشاه 44دانش‌آموز دختر دوره متوسطه اول ودوم با نیازهای ویژه استان برای نخستین بار عازم مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) شدند.

8714.mp3 44دانش‌آموز دختر دوره متوسطه اول ودوم با نیازهای ویژه استان برای نخستین بار عازم مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) شدند.

 به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنای استان کرمانشاه  44دانش‌آموز دختر دوره متوسطه اول ودوم با نیازهای ویژه استان برای نخستین بار عازم مشهد مقدس و زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) شدند.

علی محمدبیگی رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی استان در آئین بدرقه این دانش‌آموزان اظهار کرد: طرح اعزام دانش‌آموزان زیارت‌اولی یک طرح ملی است که سازمان دانش‌آموزی و معاونت پرورشی آن را اجرا می‌کنند.او با بیان این‌که حس‌وحال دانش‌آموزان در این سفر معنوی با شوق بسیاری همراه است خاطر نشان کرد هزینه این کاروان‌های زیارتی برای دانش‌آموزان رایگان است و از نیکوکاران می‌خواهیم در این امر ما را یاری کنند . این اردوی زیارتی با هدف بهره‌گیری از فضای معنوی، بصیرت‌افزایی و ایجاد روحیه نشاط و پویایی در بین دانش‌آموزان انجام می‌شود.

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار موضوعی,اخبار استان ها,کرمانشاه
  • کد خبر : 8714
کلمات کلیدی
روابط عمومی کرمانشاه

روابط عمومی کرمانشاه

تصاویر