• انتشار: 1401/10/21 - 07:13
  • تعداد بازدید: 5903
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ابلاغ شیوه نامه دومین دوره مسابقات فرهنگی کتاب و کتاب خوانی ویژه دانش آموزان و کارکنان آموزش وپرورش استثنایی کشور

دومین دوره مسابقات فرهنگی کتاب و کتاب خوانی (ترنم دانایی) ویژه دانش آموزان و کارکنان آموزش وپرورش استثنایی کشور با همکاری اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های تهران برگزار می شود.

6593.mp3 ابلاغ شیوه نامه دومین دوره مسابقات فرهنگی کتاب و کتاب خوانی ویژه دانش آموزان و کارکنان آموزش وپرورش استثنایی کشور

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی خبر داد: در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش و باهدف ارتقای دانش و توسعه علمی دانش آموزان با نیازهای ویژه، خانواده‌های ایشان و همکاران، ارتقای فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه، توسعه و تعمیق روابط خانوادگی و غنی‌سازی اوقات فراغت دانشآموزان با نیازهای ویژه، دومین دوره مسابقات فرهنگی کتاب و کتاب‌خوانی با همکاری اداره آموزش‌وپرورش استثنایی شهرستان‌های تهران برگزار می‌شود.

حمید طریفی حسینی افزود: این مسابقات در سطح ملی و در دو گروه دانش آموزان (ترنم دانایی) و کارکنان آموزش‌وپرورش استثنایی (سعدی خوانی) اجرا می‌گردد.

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور بیان داشت: دانش آموزان مدارس استثنایی و تلفیقی-فراگیر گروه‌های با آسیب بینایی، معلولیت جسمی– حرکتی، با آسیب شنوایی و کم‌توان ذهنی در دوره‌های دوم ابتدایی (پایه‌های پنجم و ششم)، متوسطه اول، متوسطه دوم، متوسطه اول پیش حرفه‌ای و دوم متوسطه کاردانش خاص دانش آموزان با نیازهای ویژه می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند. وی در ادامه افزود: شرکت‌کنندگان با انتخاب کتاب‌های برگزیده و با ارسال فیلم از خوانش و برداشت کتاب در این مسابقات شرکت می‌نمایند.

طریفی حسینی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند شیوه‌نامه و فایل کتاب‌های مسابقه را به تفکیک گروه‌های دانش آموزان و دوره‌های تحصیلی، از کانال اداره آموزش‌وپرورش استثنایی شهرستان‌های استان تهران به نشانی https://shad.ir/estesnaee در پیام‌رسان شاد دریافت و آثار خود را ارسال نمایند.

شایان‌ذکر است مهلت ارسال این آثار تا 30 بهمن‌ماه می‌باشد و از نفرات برگزیده، با اهدای لوح تقدیر و جوایز نفیس، تجلیل به عمل خواهد آمد.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ,اخبار موضوعی,اخبار استان ها,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 6593
کلمات کلیدی
زهرا  ملک زاده

زهرا ملک زاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید