• انتشار: 1400/07/18 - 09:13
  • تعداد بازدید: 64
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید از مرکز مشکلات یادگیری شهید مقدم ناحیه 2 ری

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران و هیات همراه از مرکز مشکلات یادگیری شهید مقدم ناحیه 2 ری بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی  و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران، دژن رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران، مناسب سازی فضای آموزشی و تکمیل تجهیزات آموزشی در این مرکز را مورد بازدید قرار داد و اظهار کرد: اگر دانش آموزان با مشکلات ویژه یادگیری به موقع تشخیص داده شوند و آموزش های لازم را ببینند، از افت تحصیلی بین دانش آموزان جلوگیری خواهد شد.

وی با بیان اینکه هدف از تاسیس و ارائه خدمات در این مراکز، رفع مشکلات تحصیلی و فرایندی، جلوگیری از افت تحصیلی و ترک تحصیل دانش آموزان مقطع ابتدایی مدارس عادی است، گفت: فرایند غربالگری، ارزیابی، تشخیص، شناسایی و ارائه خدمات آموزشی وتوانبخشی به دانش آموزان دارای مشکلات ویژه یادگیری می باشد.
وی در پایان در خصوص کاربرد این مراکز گفت: مرکز اختلالات یادگیری، ویژه دانش‌آموزانی است که دچار مشکلات ویژه یادگیری و عموما دانش‌آموزان عادی و باهوش هستند اما ممکن است در برخی از درس‌ها مانند دیکته، خواندن، ریاضی و ... دچار مشکل شده باشند.
مدیر مرکز نیز ضمن تشکر از توجه و راهنمایی های ارائه شده، گزارش جامع و کاملی از روند برنامه ها و اقدامات انجام شده در مرکز را ارائه داد.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 5220
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید