• انتشار: 1399/12/08 - 10:50
  • تعداد بازدید: 150
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری جشنواره مهارتی دانش آموزان متوسطه حرفه ای در استان البرز

مرحله استانی جشنواره مهارتی دانش آموزان پایه دوازدهم در رشته دوخت سرویس آشپزخانه در استان البرز برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط  عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان البرز، عباس کشاورز گفت : 9 نفر از دانش آموزان دختر مدرسه اسپرورین دوره دوم متوسطه حرفه ای پایه دوازدهم در رشته دوخت سرویس آشپزخانه در مرحله آموزشگاهی این جشنواره شرکت کردند که 2 نفر از دانش آموزان به مرحله کشوری راه یافتند.

 کشاورز   رئیس اداره ، ضمن تقدیر و تشکر  از همکاران پرتلاش مدرسه اسپرورین ،  طی مراسمی از  دانش آموزان برگزیده  جشنواره  ،  نرگس نیک فلاح و فائزه صفری  تقدیر به عمل آوردند.

 کشاورز اهداف مهم این جشنواره را  ، ایجاد احساس خود ارزشمندی در دانش آموزان به عنوان عضو  مفید  جامعه ، شناساندن توانمندی دانش آموزان با نیازهای ویژه به جامعه ، تشویق و ترغیب دانش آموزان در راستای افزایش مهارت‌ها و  آموزش‌های مهارتی، بیان کرد.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 4165
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

مریم احمدی

مریم احمدی

99/12/10 - 09:23

با سلام در عکس فوق ، خانمی بدون ماسک در این جمع حضور دارند..در شرایطی که زدن ماسک آن هم در مراکز و به خصوص در جاهای دولتی الزامی می باشد چطور این خانم بدون ماسک در یک جمح حاضر است؟آیا کسی در این خصوص به ایشان تذکری نداده است ؟ آیا زدن ماسک احترام به دیگران حساب نمی شود ؟ و یا شاید کرونا در این مدرسه دیگر وجود ندارد؟

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید