• انتشار: 1399/12/08 - 11:01
  • تعداد بازدید: 139
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جشنواره مهارتی متوسطه حرفه ای در استان خراسان جنوبی

 مرحله استانی جشنواره مهارتی دانش آموزان پایه دوازدهم در رشته های درودگری و دوخت سرویس آشپزخانه در استان خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنايی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و  پرورش استثنایی استان خراسان جنوبی، مرضیه بااطمینان  رئیس اداره استثنایی شناساندن توانمندی دانش آموزان با نیازهای ویژه به جامعه محلی، تشویق و ترغیب دانش آموزان در راستای افزایش مهارت‌های حرفه‌ای و ارتقای سطح کیفی آموزش‌های مهارتی، ایجاد احساس خود ارزشمندی در دانش آموزان به عنوان عضوی مفید و مولد بازار را جزو اهداف مهم این جشنواره عنوان کرد.

وی ادامه داد :  19 نفر دانش آموزان و هنرجویان دختر و پسر مدارس دوره دوم متوسطه حرفه ای پایه دوازدهم در رشته های کمک کار خیاط (دوخت سرویس آشپزخانه ) و کمک مشبک بر در مرحله آموزشگاهی این جشنواره شرکت کردند که 4 نفر به مرحله استانی راه پیدا کردند.

وی با ابراز خرسندی از مشارکت فعال دانش آموزان در جشنواره مهارتی تصریح کرد :  بعد از داوری طرح های ارائه شده در مراحل مرحله استانی، در هر کدام از رشته های تعیین شده دو طرح  به عنوان طرح‌های برتر به مرحله کشوری ارسال شده اند.

گفتنی است نفرات برگزیده : فاطمه اسمعیلی از آموزشگاه فردین فرزین رتبه یک رشته کمک خیاط   ، سیده فاطمه دهقان از آموزشگاه فردین فرزین رتبه دوم رشته کمک خیاط ، محمد خسروی از آموزشگاه تلاشگران رتبه اول درودگری ،محمدابراهیم آرگینی رتبه دوم درودگری ازآموزشگاه تلاشگران  می باشند که به مرحله کشوری راه یافتند.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 4166
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید