• انتشار: 1400/01/14 - 20:45
  • تعداد بازدید: 104
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری دوره آموزشی برای آزمایندگان تخصصی هوش در استان چهارمحال بختیاری

رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان چهارمحال بختیاری از اتمام دوره آموزشی متقاضیان جدید آزمایندگی آزمون های تخصصی هوش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان چهارمحال بختیاری، خداکرم حیدری، رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان چهار محال بختیاری هدف از برگزاری این دوره آموزشی را افزایش سطح علمی متقاضیان آزمایندگی تخصصی هوش دانست و بیان کرد: در این دوره ۷ نفر از افرادی که واجد شرایط اولیه از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور بودند، حضور داشتند که در طول جلسات، تمام آزمون های اصلی و کمکی هوش، آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوط به تشخیص به صورت عملی در چهار بازه زمانی از آذر ماه تا اسفند ماه سال ۹۹ به آنها آموزش داده شد. 

حیدری افزود: این افراد با شروع برنامه سنجش و انجام حداقل ۳۰ تست به صورت مستقل و زیرنظر آزمون گرهای مجرب، درصورت داشتن مهارت لازم، در آزمون استانی حضور  و پس از موفقیت در این آزمون برای شرکت در آزمون اصلی به سازمان آموزش و پرورش استثنایی معرفی خواهند شد. 

حیدری تصریح کرد: در صورت قبولی این افراد در آزمون سازمان آموزش وپرورش استثنایی  و صدور مجوز توسط آن سازمان، در طرح سنجش سال جاری برای آزمون های تخصصی، به کار گرفته خواهند شد. 

 

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 4297
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید