• انتشار: 1400/06/21 - 08:26
  • تعداد بازدید: 60
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هم اندیشی معاونت آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی برگزار گردید

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، جلسه هم اندیشی معاونت آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی با روسای ادارات و کارشناس مسئولان کشور در فضای مجازی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان،  عباس خانعلی رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان در این جلسه اظهار داشت: یکی از چالش های اصلی اطمینان بخشی و اقناع افکارعمومی نسبت به بازگشایی مدارس می باشد. از سازمان درخواست داریم، ابلاغ اعتبار سرانه بهداشتی زود تر به مدارس تخصیص یابد. در بخش جبران کم بود نیروی انسانی انتظار داریم سازمان در خصوص کسب مجوز خرید خدمات آموزشی مداخله نماید. در بخش  گزارش گیری در خصوص اطلس یادگیری طراحی فرم الکترونیکی سبب تسریع در کار خواهد شد. تداوم آموزش مجازی می بایست راهکار های مدیریتی مشخصی داشته باشد، نظام ارزشیابی مبتنی بر آموزش مجازی باشد، نظارت ما بر همین اساس و دسترسی ها و امکانات فعال شود.
 
وی افزود: دسترسی به داشبورد مدیریتی شبکه شاد باعث خواهد شد تا مدارس را بهتر نظارت و ارزیابی نماییم. انتظار داریم سیم کارت های حقوقی در اختیار همکاران آموزش و پرورش استثنایی قرار گیرد. امیدواریم با واکسینه شدن همکاران شاهد آموزش حضوری دانش آموزان باشیم.
  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 5062
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید