• انتشار: 1401/02/20 - 14:32
  • تعداد بازدید: 512
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به مناسبت هفته معلم در آموزش و پرورش استثنایی استان ایلام صورت گرفت؛

دیدار با خانواده فرهنگی و شهید و مادر همکار مرحومه سیده افسانه موسوی

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ،رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و معاون سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استان و رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان آبدانان و رییس اداره بنیاد شهید و جمعی از همکاران، با خانواده همکار متوفی مرحومه سیده افسانه موسوی دیدار کردند.

6006.mp3 دیدار با خانواده فرهنگی و شهید و مادر همکار مرحومه سیده افسانه موسوی

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی ایلام، به مناسبت بزرگداشت مقام شامخ معلم ،  مهدی زاده رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ایلام با خانواده همکار متوفی دیدار نمودند.

در آخرین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم، یکشنبه 18 اردیبهشت ماه، مهدی زاده رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ایلام به همراه  حیدری معاونت محترم اداره سواد آموزی اداره‌کل آموزش و پرورش استا ، پیری ریاست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان آبدانان و همراهی جمعی از کارشناسان و همکاران با خانواده مرحومه " سیده

مهدی زاده در این دیدار بیان کردند که باعث افتخار است که در خدمت مادری هستیم که هم همکار فرهنگی بازنشسته هستند و هم همسر شهید و مادر همکاری که تا آخرین نفس به دانش آموزان استثنایی که بهشتیان روی زمین می باشند،خالصانه و برای رضای خداوند متعال تلاش نمودند. و از خداوند منان برای این مادر گرانقدر و خانواده بزرگوار ایشان آرزوی صبر و شکیبایی نمودند.

گفتنی است مرحومه مغفوره سیده افسانه موسوی مادر دو فرزند و از فرهنگیان خوشنام مراکز استثنایی آبدانان و دهلران بودند که متاسفانه بر اثر ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفتند.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 6006
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید