• انتشار: 1401/02/20 - 14:54
  • تعداد بازدید: 54
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

همایش فرهنگیان بسیجی مدارس استثنایی شهر کرمان به مناسبت هفته معلم برگزار شد

همایش فرهنگیان بسیجی مدارس استثنایی شهرکرمان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی کرمان، محمود بنی اسد سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان در این مراسم ضمن تبریک هفته معلم و بزرگداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری گفت: تقدیر از معلم، تقدیر از ارزش ها و تقدیر از علم و دانایی است و قداست معلم امروز بر هیچ کس پوشیده نیست.

وی از تحصیل حدود 4 هزار دانش آموز با نیاز های ویژه در استان خبر داد و افزود: بیش از یک هزار و 100 فرهنگی در استان خدمات آموزشی و تربیتی را به دانش آموزان استثنایی ارائه می دهند.

سرپرست اداره آموزش وپرورش استثنایی استان، ایجاد شور و نشاط و پویایی در مدارس استثنایی، تکریم از خدمات ارزنده معلمان استثنایی و توجه به روحیه بسیجی و انقلابی گری را از مهمترین اهداف این گردهمایی دانست و اظهار کرد: معلمان استثنایی با  عشق و ایثارگری خدمات ماندگاری را برای خود در تاریخ به یادگار خواهند گذاشت.

بنی اسد با اشاره به تشکیل کارگروه کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی، پرورشی و توان بخشی در آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: ارائه خدمات توانبخشی با کیفیت و خدمات حمایتی از دانش آموزان استثنایی سراسر استان در دستور کار است.

سرپرست اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: در ابتدای این مراسم معلمان مدارس استثنایی استان با حضور در گزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهیدان به ویژه سردار شهید سپهبد حاج قاسمی سلیمانی ادای احترام کردند.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 6010
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید