• انتشار: 1400/07/19 - 10:26
  • تعداد بازدید: 127
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تسلیت ریاست آموزش و پرورش استثنایی مازندران درپی درگذشت مرحومه خانم نادیا خالقی معلم مدرسه استثنایی حاج ناصر مهدوی قائم شهر

ریاست آموزش و پرورش استثنایی مازندران درپی درگذشت مرحومه خانم نادیا خالقی معلم مدرسه استثنایی حاج ناصر مهدوی قائم شهر پیام تسلیتی صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی  و اموربین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی مازندران، متن پیام محمد جعفری کتریمی به شرح زیر است:

 هوالباقی
                     انالله و انا الیه راجعون          

  یا ایتها النفس المطمئنه   ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی

*********
هرآنچه خداوند بزرگ مقدّر می فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست و برآنچه که حکمت متعالی اش تعلق می گیرد هیچ کسی را جرأت تغییر و تعدیل نمی باشدهمانا برآنچه که می دهد شاکریم و بر نداده هایش نیز شکر می کنیم و چشم امید به رحمت واسعه پروردگار غفّار داریم.
با کمال تأثر و تألم ، همکار ارجمندمان  معلم خستگی ناپذیر مرحومه خانم نادیا خالقی  دارفانی را وداع گفت و بستگان و همکاران خویش را در غمی جانکاه و فراغی دردناک فرو برد  ، ایشان لحظه لحظه های جوانی خود را نردبانی ساخت تا دانش آموزان به باغ دانایی و توانایی در آمده و در فضای عطر آگین بوستان معرفت الهی تنفس نمایند. دریغا تقدیر بر آن شد که شمع وجودش زودتر خاموش گردد و گل های با طراوت بوستان تعلیم و تربیت به سوگ و ماتم ایشان بنشینند. تحمل جای خالی ایشان بسیار سنگین و شکننده است. در غم هجرانش می سوزیم با قلبی محزون و داغدار و چشمانی اشکبار و به حکم قضا دل هایمان را به خاطرات این عزیز سفر کرده مشغول و هجرانی بی انتها را نظاره گر باشیم. بدینوسیله درگذشت این همکار عزیز را به خانواده محترمش ، همکاران آموزش و پرورش استثنایی استان مازندران بویژه مدیریت و همکاران محترم مدرسه استثنایی حاج ناصر مهدوی قائم شهر   و تمامی بازماندگان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این مرحومه طلب مغفرت و علّو درجات و برای خانواده عزیز، سایر بازماندگان ایشان نیز صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. ان شاء الله روح شان قرین رحمت واسعه الهی قرار گیرد.

 

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 5227
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید