• انتشار: 1402/11/16 - 09:02
  • تعداد بازدید: 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه آموزشی ارزیابان سنجش شایستگی حرکتی در کردستان برگزار شد

کارگاه آموزشی ارزیابان سنجش شایستگی حرکتی نوآموزان بدو ورود به دبستان در کردستان برگزار شد

8506.mp3 کارگاه آموزشی ارزیابان سنجش شایستگی حرکتی در کردستان برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش استثنایی کردستان کارگاه آموزشی  توانمند سازی  ارزیابان برنامه سنجش نو آموزان با هدف ایجاد وحدت رویه  در شیوه سنجش شایستگی های حرکتی  برگزار شد.


سال گذشته  فرآیند ارزیابی شایستگی حرکتی نوآموزان توسط معلمان تربیت بدنی و در مراکز سنجش انجام شد که به دلایلی از جمله همزمانی ساعات کاری پایگاەهای سنجش با ساعات تدریس معلمان تربیت بدنی در مدارس، مشکلاتی  رخ داد؛  به همین دلیل در سال جاری، با تصمیم معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش و سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، سنجش شایستگی حرکتی نوآموزان بدو ورود به دبستان به یکی از همکاران مستقر در مراکز و پایگاەها سپرده شد.

بر این اساس، مقرر گردید که آموزش این همکاران توسط معاونت تربیت و بدنی سلامت انجام شود و در اجرای این تصمیم، کارگاه آموزشی ارزیابان به منظور آموزش اصولی و صحیح نحوه سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان با شرکت تعداد ۵۵ نفر از همکاران استان به صورت مجازی در برگزار شد.

تدریس این کارگاه آموزشی را سامان حلاوتی از معلمان و مدرسان تربیت بدنی شایسته استان بر عهده داشت.

برای ارزیابان حاضر در این کارگاه، گواهی شرکت صادر خواهد شد.لازم به ذکر است ۵۷ هزار کودک ۴تا ۶ سال کردستانی مورد سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی و حرکتی قرار می گیرند.

  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,کردستان
  • کد خبر : 8506
کلمات کلیدی
روابط عمومی  کردستان

روابط عمومی کردستان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید