• انتشار: 1401/03/30 - 07:27
  • تعداد بازدید: 92
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کارگاه آموزشی و توجیهی عوامل اجرایی پایگاه های سنجش استان سمنان برگزار شد.

جلسات توجیهی-آموزشی عوامل پایگاه های سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان استان در شهرهای سمنان و شاهرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان سمنان، این کارگاه های آموزشی با هدف تبیین دستورالعمل برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی و آموزش عوامل اجرایی پایگاه های غرب و شرق استان با حضور معاون آموزش ابتدایی و رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان تشکیل شد.

مریم حدادی ؛معاون آموزش ابتدایی استان ضمن قدردانی از عوامل اجرایی پایگاه های سنجش، ارزیابی و غربالگری را امری مهم در تشخیص و جایگاهی مناسب دانش آموزان دانست.

حدادی همچنین برنقش تشخیصی و مداخله به هنگام نارسایی های دانش آموزان در پیشگیری از افت تحصیلی و کیفیت بخشی آزمون ها و ارزیابی ها تاکید نمود.

سپس محمد کرمانی ؛ رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان از همکاری عوامل اجرایی پایگاه های سنجش، مدیران ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق در سال گذشته قدردانی نمود و خواستار استمرار همکاری ها در سال جدید شد.

کرمانی افزود: حفظ و حراست از اطلاعات سنجش نوآموزان از مهم ترین وظایف عوامل پایگاه ها است.

 کرمانی با اشاره به در نظر گرفتن ۷پایگاه سنجش در سطح استان، از پیش بینی ارزیابی 16000 نوآموز در سطح استان خبر داد.

رییس اداره استثنایی استان بر لزوم آگاه سازی مدیران و اولیاء نوآموزان در خصوص روند اجرای برنامه سنجش از طریق فضای مجازی، پیام رسان ها و رسانه ها تاکید کرد.

در ادامه کلاس های آموزشی مسئولان؛ منشیان، آزمایندگان تحصیلی،آزمایندگان بینایی و شنوایی و مراقبین سلامت با حضور مدرسین مربوطه انجام شد.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 6224
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید