• انتشار: 1401/02/21 - 10:00
  • تعداد بازدید: 1188
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی صورت گرفت؛

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، پیش‌دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه سال ۱۴۰۱

از سوی سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، دستورالعمل اجرایی برنامه سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، پیش‌دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه سال ۱۴۰۱ ابلاغ شد.

6014.mp3 ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، پیش‌دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه سال ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، در این دستورالعمل: ترکیب اعضای ستاد هماهنگی اجرای سنجش در استان، اعضای مدعو، وظایف ستاد هماهنگی اجرای سنجش استان، توصیه‌های بهداشتی در ارتباط با بیماری کرونا در پایگاه سنجش، ارزیابی دانش آموزان متقاضی جهش تحصیلی، نحوه غربالگری و ارجاع نوآموزان مشکوک به اختلال طیف اتیسم و زمان آغاز سنجش آمده است.

بر اساس این دستورالعمل زمان آغاز سنجش از نیمه دوم خردادماه، برای تمام نوآموزانی که در سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۲ وارد پایه اول خواهند شد و همچنین جامانده‌های سنجش سال تحصیلی گذشته انجام خواهد شد.

دستورالعمل اجرایی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، پیش‌دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه سال ۱۴۰۱ را از اینجا دریافت نمایید.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست
  • کد خبر : 6014
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید