• انتشار: 1401/07/27 - 09:36
  • تعداد بازدید: 419
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

راه اندازی پنجره واحد خدمات سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی و اتصال آن به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، طبق تعهد خود به مفاد بند 3 تبصره 7 قانون بودجه 1401، پنجره واحد خدمات خود را به آدرس my.csdeo.ir راه‌اندازی کرده و خدمت توان‌بخشی از طریق این پنجره قابل‌دسترس کاربران تخصصی است. سایر خدمات الکترونیکی سازمان نیز تا پایان سال 1401 به این پنجره متصل خواهند شد.

6473.mp3 راه اندازی پنجره واحد خدمات سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی و اتصال آن به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور، پنجره واحد خدمات سازمان راه‌اندازی شد. طبق بند 3 تبصره 7 قانون بودجه 1401، دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی، مکلف‌اند پنجره واحد خدمات هوشمند خود را بر اساس الزامات مصوب شورای اجرایی فناوری اطلاعات حداکثر تا 30 شهریور 1401 راه‌اندازی کرده و حداقل یک‌سوم از خدمات اختصاصی خود را با اولویت خدمات پرکاربرد از طریق این پنجره ارائه نمایند.

سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، طبق تعهد خود به مفاد این قانون، پنجره واحد خدمات خود را به آدرس my.csdeo.ir راه‌اندازی کرده و خدمت توان‌بخشی از طریق این پنجره قابل‌دسترس کاربران تخصصی است. سایر خدمات الکترونیکی سازمان نیز تا پایان سال 1401 به این پنجره متصل خواهند شد.

هدف از اجرای این طرح، دسترسی به کلیه خدمات دولت از طریق یک‌بار احراز هویت شدن (SSO) در پنجره ملی دولت است.

لازم به ذکر است خدمات سازمان هم از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir و هم از طریق پنجره واحد وزارت آموزش‌وپرورش به آدرس my1.medu.ir قابل‌دسترس است.

راهنمای نحوه ورود و استفاده از خدمات دولت و نحوه اتصال به پنجره واحد خدمات سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی را می‌توانید از اینجا دریافت نمایید.

در همین رابطه جناب آقای باقری اصل دبیر محترم شورای فناوری اطلاعات و جناب آقای سیاح، رئیس محترم مرکز توسعه آموزش مجازی، فناوری و امنیت اطلاعات در نشست ویژه خبری روز 23 مهرماه حضور داشتند و گزارشی از نحوه عملکرد مراکز فناوری وزارت آموزش‌وپرورش و سازمان‌های تابعه در خصوص اجرای بند 3 تبصره 7 قانون بودجه 1401 ارائه نمودند.

 آقای باقری اصل ضمن تبریک روز عصای سفید، از اتصال سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در کنار پنجره واحد حوزه ستاد نام بردند و از قرار داشتن آیکون مناسب‌سازی از پورتال سازمان استثنایی به‌عنوان سامانه مناسب یادکردند.

بخش‌هایی از این نشست خبری را می‌توانید از اینجا دانلود نمایید.

 

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ,اخبار موضوعی,رویدادهای روزانه,سازمان در نگاه رسانه
  • کد خبر : 6473
کلمات کلیدی
حسین محمدی

حسین محمدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید