• انتشار: 1401/03/25 - 19:44
  • تعداد بازدید: 226
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل توسعه مدیریت  و پشتیبانی سازمان  آموزش و پرورش استثنایی تاکید کرد؛

ساماندهی نیروی انسانی‌‌ از  اولویت‌های آموزش  و پرورش استثنایی در راستای پروژه مهر است

مدیرکل توسعه مدیریت  و پشتیبانی سازمان  آموزش و پرورش استثنایی در گردهمایی رؤسای ادارات آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: ساماندهی نیروی انسانی‌‌ از  اولویت‌های آموزش  و پرورش استثنایی در راستای پروژه مهر است.

به گزارش روابط و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، علی سعیدیان مدیرکل  توسعه مدیریت و پشتیبانی  سازمان آموزش و پرورش استثنایی در این نشست  در خصوص ساماندهی نیروی انسانی  آموزش و پرورش استثنایی گفت: در سال جاری اختیارات ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش  استثنایی  به ادارات استثنایی  استان‌ها واگذار شده است و انتظارت می‌رود استان‌ها از همین حالا برنامه‌ریزی‌‌های لازم را انجام دهند  و مشکلات کمبود نیروی انسانی را به سازمان انتقال دهند تا  راهکارهایی در این زمینه تدوین شود.

وی با بیان اینکه  مشکلات بیمه معلمان آموزش و پرورش استثنایی در حال پیگیری و حل شدن است، گفت: هم‌چنین ساختار جدید سازمان آموزش‌ و پرورش  استثنایی در حال تدوین است و روسای ادارات استثنایی دیدگاه‌های خود در این زمینه برای بهبود روند کار به سازمان انتقال دهند.
سعیدیان در خصوص اعتبارات سرویس ایاب و ذهاب گفت: ادارات آموزش  و پرورش  استثنایی استان‌ها تلاش  خود را برای  جذب اعتبارات سرویس ایاب و ذهاب  از ردیف مسئولیت اجتماعی سایر  نهادها  مانند شهرداری‌ها به کار بگیرند تا اعتبارات سازمان در جهت کیفیت خدمات آموزشی و توان‌بخشی هزینه شود.
وی در پایان گفت: موضوع دیگر که ادارات آموزش و پرورش  استثنایی  استان‌ها باید پیگیری کنند کتاب‌های بریل دانش آموزان استثنایی است تا تمامی دانش‌آموزان در ابتدای سال تحصیلی کتاب داشته باشند.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست
  • کد خبر : 6205
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید