• انتشار: 1399/12/06 - 13:31
  • تعداد بازدید: 239
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امام علی (ع) و روز پدر پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی؛ متن پیام دکتر سید جواد حسینی به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

" هرگز علی از حق و حق از علی جدا نمی شود "

فرا رسیدن ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امیر المومنین علی (ع) و بزرگداشت روز پدر را  به همکاران و معلمان آموزش و پرورش استثنایی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. میلاد پر سر سعادت امیر عاشقان، امیر المونین علی(ع) آغازگر اشاعه عدالت و مردانگی و معرف والاترین الگوی شهامت و دیانت است.

حضرت علی (ع) مظهر علم، عزت، عدالت، سخاوت و شجاعت با خصوصیات یکتایی که داشتند الگوی مناسب برای همگان بودند و به دلیل بزرگ نگه داشتن اسم ایشان و از بین نرفتن خصوصیات والای ایشان زادروز تولدشان را روز مرد و روز پدر نامیده اند تا همگان  زحمات و فداکاری های ایشان را به یاد بیاورند و اخلاق و رفتار نیک آن حضرت  را الگویی برای زندگی خود بدانند.

مجددا روز پدر را به تمامی فرهنگیان ارجمند به ویژه معلمان محترم استثنایی در مدارس سراسر کشور که اهتمام و تلاش های شایسته و ارزشمندشان در تعالی و پیشبرد اهداف مقدس نظام تعلیم و تربیت شایسته  تقدیر و تشکر فراوان است و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است که در سایه برکات ماه پر خیر و فضیلت رجب، روح و جانمان را به انوار فضایل بی حدش جلا بخشیده و راسخ تر و استوار تر از همیشه در مسیر راستین هدایت و ولایتش گام نهاده و در مسیر خشنودی خالق و خدمت به خلق خداوند تبارک و تعالی سر بلند باشیم.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست
  • کد خبر : 4156
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید