• انتشار: 1402/11/23 - 13:45
  • تعداد بازدید: 64
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

افتتاح مرکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی- تربیتی منطقه دستگردان (سیزدهمین مرکزجامع استان)

8534.mp3 افتتاح مرکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی- تربیتی منطقه دستگردان (سیزدهمین مرکزجامع استان)
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان جنوبی، ظهر امروز امام جمعه محترم دستگردان حجت الاسلام و المسلمین تهرانی پور، ماندگار رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان، قلی پور رییس اداره آموزش و پرورش دستگردان ،شمسایی بخشدار محترم، معاونت محترم آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش دستگردان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی مرکز جامع سنجش، آموزش، توانبخشی و مداخله بهنگام رشدی - تربیتی دستگردان را افتتاح نمودند. 
 
 در این مراسم ماندگار با اشاره به فعالیت های مراکز جامع و ضرورت آن از زحمات همکاران این مجموعه تشکر و قدردانی نمود و ضمن اشاره به همکاری و تعامل راهبردی و سازنده اداره آموزش و پرورش استثنایی استان و اداره آموزش و پرورش دستگردان آثار این دستاورد ها را مثبت خواند.
 
 حجت الاسلام والمسلمین تهرانی پور وشمسایی نیز ضمن مهم دانستن فعالیت های این مجموعه مراکز و تاثیرات فعالیت های آن ها ، تاسیس این مرکز را در تسهیل خدمت به جامعه امری مطلوب دانستند. 
 
 در ادامه این مراسم ، مسئولین در جمع همکاران این مرکز حضور یافته و از زحمات ایشان تشکر کردند. 
 
 مرکز جامع دستگردان با مساحت بیش از ۳۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۰۰ متر مربع جهت انجام فرآیند سنجش بدو ورود به دبستان و تست های تخصصی ، مداخله بهنگام آموزشی، رفع مشکلات یادگیری دانش آموزان، ارائه خدمات توانبخشی وکیفیت بخشی آموزشی و خدمات دیگر در عشق آباد تاسیس گردیده است. 
 
 لازم به ذکر است دستگردان با جمعیت دانش آموزی بالغ بر ۱۸۰۰ دانش آموز ، تاکنون از وجودمرکز مشکلات ویژه یادگیری و مرکز جامع و خدمات آن محروم بوده است.
 
 
  • گروه خبری : اخبار ,اخبار استان ها,خراسان جنوبی
  • کد خبر : 8534
کلمات کلیدی
روابط عمومی  خراسان جنوبی

روابط عمومی خراسان جنوبی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید