• انتشار: 99/12/05 - 09:58
  • تعداد بازدید: 56
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه مشترک واحد فرهنگی سازمان آموزش و پرورش استثنایی با منتخب مدیران و رابطین فرهنگی مدارس استثنایی شهرستانهای استان تهران

بررسی تدوین سیاست های حوزه فرهنگی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی در جلسه مشترک با واحد فرهنگی اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی  اداره آموزش و پرورش استثنایی استان  شهرستانهای استان تهران، روز یکشنبه مورخ 99/12/3 جلسه مشترک واحد فرهنگی سازمان آموزش و پرورش استثنایی با منتخبین رابطین فرهنگی و مدیران مدارس استثنایی شهرستانهای استان تهران با هدف بررسی تدوین سیاست های حوزه فرهنگی و پرورشی در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر دژن رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران، گزارش کاملی از عملکرد واحد فرهنگی استان ارائه نمود. همچنین ایشان در این گزارش، به نحوه  فعالیت های پرورشی با توجه به شرایط ایجاد شده و کیفیت برگزاری پایگاههای تابستانی مجازی، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در سطح استان متناسب با تقویم پرورشی و ملی و نیز مسابقات قرآن، عترت و نماز و کسب مقام های برتر کشوری در مسابقات تابستان پرداختند.

آقای دکتر خدری مسئول فرهنگی و پرورشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی ضمن تبریک پیشاپیش میلاد حضرت علی (ع) و بیان احادیث و آیاتی از کلام الله مجید رسالت مهمی که برگردن فعالان حوزه پرورشی در تربیت مذهبی و انسانی دانش آموزان استثنایی نهاده شده را یاد آور گردیدند.

ایشان در تشریح برنامه های سازمان در حوزه فرهنگی هنری گفت: ما بدنبال جریان سازی های فرهنگی عمیق تاثیر گذار به ویژه در حوزه های قرآن، نماز و عترت  و احکام در مدارس استثنایی هستیم. وی در ادامه طرح ها و برنامه های آتی را مطرح نمودند و همچنین گزارشی جامع از عمکرد سازمان آموزش و پرورش استثنایی در حوزه فرهنگی و پرورشی ارائه نمودند.

 در پایان این جلسه همکاران مدارس نقطه نظرات و پیشنهادات و دغدغه مندی خود را در پیرامون اجرای طرح های فرهنگی و برگزاری مجازی و مسائل پیش رو در مدارس استثنایی، ابراز نمودند.

  • گروه خبری : اخبار استان ها
  • کد خبر : 4147
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید