• انتشار: 99/10/23 - 16:42
  • تعداد بازدید: 80
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

امضای تفاهم‌نامه اهدای 2 هزار تبلت برای دانش‌آموزان ایتام توسط مؤسسه خیریه بوتراب

با حضور معاون و جانشین وزیر در طرح هدایت و اعضای هیئت‌مدیره مؤسسه خیره عترت بوتراب تفاهم‌نامه خرید و اهدای 2 هزار تبلت توسط این مؤسسه برای دانش‌آموزان یتیم نیازمند مقطع ابتدایی و متوسطه اول امضا شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی؛ دکتر سید جواد حسینی در این نشست، اهدای تبلت به دانش‌آموزان را به‌مثابه ساخت مدرسه، آزمایشگاه و کتابخانه تلقی کرد و اظهار کرد: دانش‌آموزان در عصر کرونا با وسایل هوشمند، تبلت، لپ‌تاپ و تلفن همراه مدرسه، آزمایشگاه، معلم، تدریس و کتابخانه را به خانه‌هایشان می‌آورند این رویکرد عدالت و کیفیت آموزشی که اساس عدالت، کیفیت و توسعه در جامعه است را رقم می‌زند.

وی افزود: اهدای تجهیزات هوشمند بزرگ‌ترین کاری است که همه انسان‌های خیرخواه در این دوره باید به آن اقدام ورزند.

مدیرعامل مؤسسه خیریه عترت بوتراب نیز در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات آموزش‌وپرورش اظهار کرد: راه‌اندازی طرح هدایت اقدامی خداپسندانه، نیکوکارانه و فعالیت مؤثر برای کاهش نابرابری و افزایش کیفیت یادگیری است.

شایان‌ذکر است مؤسسه خیریه بوتراب در 6 استان محروم خدمات ارزشمندی به ایتام و مادران نیازمند ارائه کرده است و تاکنون نیز 1000 لپ تاب برای دانشجویان و 1000 لپ‌تاپ دیگر نیز برای دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم تهیه و به آنان اهدا نموده است.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست
  • کد خبر : 3896
کلمات کلیدی
مدیر سیستم

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید