• انتشار: 99/10/24 - 11:31
  • تعداد بازدید: 188
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی از مدرسه استثنایی ناشنوایان زنده‌یاد علینقیان شهر اصفهان

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در بیست و چهارمین روز از دی‌ماه ۱۳۹۹ و در سفر به استان اصفهان ضمن بازدید از مدرسه استثنایی ناشنوایان زنده‌یاد علینقیان با کادر آموزشی و اجرایی این مدرسه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی، دکتر سید جواد حسینی در بازدید از مدرسه استثنایی ناشنوایان علینقیان با بیان اینکه این مدرسه از استانداردهای مناسب برخوردار است، اظهار داشت: به خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان تبریک می‌گویم که چنین مدرسه استانداردی ساخته‌اند، برپایی این مدارس نشان از حمایت‌های مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان و همراهی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان است.

وی افزود: یکی از مؤلفه‌های آموزش استاندارد، استانداردسازی امکانات و تجهیزات است که از ویژگی‌های این مدرسه به شمار می‌رود و همچنین مشارکتی بودن این مدرسه از دیگر ویژگی‌های یک‌صد و یکمین مدرسه ناشنوایان کشور است.

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور تأکید کرد: تمام امکانات فنی که از بعد استثنایی، امکانات ورزشی و گفتاردرمانی این مدرسه احتیاج دارد را تقبل می‌کنیم و پس از مشخص‌شدن مبالغ آنها و ارسال نامه از سوی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان این امکانات در اختیار مدرسه قرار می‌گیرد.  

در این بازدید محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان، الماسی رئیس آموزش‌وپرورش استثنایی استان و حسینی رئیس اداره آموزش‌وپرورش ناحیه شش اصفهان حضور داشتند.

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور در این بازدید با اهدای هدایایی به تعدادی از دانش‌آموزان از آنها تجلیل کرد.

 

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار استان ها,اخبار ریاست
  • کد خبر : 3900
کلمات کلیدی
مدیر سیستم

مدیر سیستم

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید