• انتشار: 1400/06/22 - 09:03
  • تعداد بازدید: 118
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری مسابقات شطرنج کارکنان آموزش و پرورش استثنایی کشور

مسابقات شطرنج ویژه کارکنان آموزش و پرورش استثنایی کشور، در هفت دور، به میزبانی اداره آموزش و پرورش استثنایی البرز، در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری به صورت مجازی برگزار می گردد.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی،  عظیم­ عراقی معاون تشخیص، پیشگیری، پرورشی و تربیت بدنی  سازمان آموزش و پرورش استنثایی با اعلام این خبر گفت: مسابقات ورزشی کارکنان آموزش و پرورش استثنایی که تاکنون بیست دوره از آن برگزار شده است، در سال گذشته به دلیل شرایط کرونا برگزار نگردید.
وی گفت:  در تابستان سال جاری، باتوجه به تدوام شرایط کرونایی و ضمن بررسی رشته های مختلف ورزشی که امکان برگزاری در شرایط موجود را داشته باشند، تصمیم به اجرای مسابقات در رشته شطرنج و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی گرفته شد.
 عظیم عراقی ضمن تشکر از اداره آموزش و پرورش استان البرز به واسطه پذیرش میزبانی این  مسابقات، از استقبال مناسب همکاران سراسر کشور برای حضور در این مسابقات خبر داد و گفت: 119 نفر در این مسابقات شرکت نموده اند که از این جمع 65 نفر آقا و 54 نفر خانم هستند.

گفتنی است  این مسابقات در هفت دور و در دو روز برگزار می شود. روز دوشنبه 22 شهریور مسابقات کارکنان آقا و روز سه شنبه 23 شهریور، مسابقات کارکنان خانم برگزار می شود و نتایج نهایی مسابقات در اختتامیه ای که هفته آینده با حضور ریاست سازمان و به صورت وبیناری برگزار خواهد شد، اعلام می گردد.

شایان ذکر است روز یکشنبه بیست و یکم شهریور نیز جلسه توجیهی شرکت کننندگان به صورت ویدئوکنفرانس به مدت 2 ساعت برگزار شد و ضمن تشریح نحوه شرکت در مسابقات، به سوالات حاضرین پاسخ داده شد.

 

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست,اخبار معاونت پرورشی
  • کد خبر : 5073
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید