• انتشار: 1402/05/23 - 18:31
  • تعداد بازدید: 208
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیانیه وزارت آموزش و پرورش در محکومیت جنایت تروریستی شاه چراغ

7460.mp3 بیانیه وزارت آموزش و پرورش در محکومیت جنایت تروریستی شاه چراغ

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بای ذنب قتلت

بکشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از‏ ‏مرگ نمی‌ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید. دلیل عجز شماست که در سیاهی‏ ‏شب، متفکران ما را می‌کشید. امام خمینی(ره)

حادثه تروریستی شامگاه ۲۲مرداد ماه در حرم مطهر احمدبن موسی الکاظم علیه السلام و شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنان عزیز، باردیگر موجی از تاثر و اندوه را در سراسر ایران اسلامی ایجاد کرد.

هدف قرار دادن مردان و زنان، کودکان و نوجوانان مظلوم و بی‌گناه، کار ددمنشانه ناجوانمردانه و سفاکانی است که شناختی از اسلام و انسانیت ندارند.

جامعه فرهنگیان در این حادثه دردناک، عزادار و همدرد مردم شریف و نجیب استان فارس هستند وضمن اعلام همدردی و تسلیت به خانواده‌های داغدار، انزجار خود را از این اعمال وحشیانه و غیرانسانی گروهک‌های جنایتکار و تروریست اعلام می‌دارد.

بدون تردید پیام ملت ایران اسلامی در پی وقوع این حادثه و بدخواهی‌های دشمنان این مرزو بوم، ایستادگی و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و پایبندی بر آموزه‌های مکتب قیام حسین بن علی علیه السلام است.

از خداوند متعال شفای عاجل برای مجروحان، رحمت واسعه برای شهدا و صبر و اجر برای بازماندگان این حادثه دلخراش مسألت می‌کنیم و توفیق روزافزون و اقتدار ایران اسلامی را خواستاریم.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست
  • کد خبر : 7460
کلمات کلیدی
امید قنبرپور

امید قنبرپور

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید