• انتشار: 1402/10/19 - 09:37
  • تعداد بازدید: 151
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مراسم یادبود شهدای دانش آموز حادثه تروریستی کرمان

مراسم یادبود شهدای دانش آموز حادثه تروریستی ۱۳ دی ۱۴۰۲ گلزار شهدای کرمان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در شهرستان نرماشیر برگزار شد

8421.mp3 حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مراسم یادبود شهدای دانش آموز حادثه تروریستی کرمان

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، حمیدطریفی حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در این مراسم ضمن ابراز همدری با خانواده شهدا، گفت: شهادت در مسیر قرب الهی افتخار عظیمی است که امروز نصیب و قسمت دانش آموزان عزیزمان شده است.

طریفی حسینی با بیان اینکه امروز این دانش آموزان، معلمان ما هستند افزود: دانش‌آموزان شهید گرانقدر به ما در مکتب و کلاس درس خود آموختند که چگونه در نبود امکانات و محرومیت بتوانیم مسیر رشد معنوی را به گونه‌ای طی طریق کنیم که در بالاترین درجه یعنی شهادت قرار گیریم.

وی اظهار داشت: تربیت این دانش آموزان در خانواده های با ایمان و زندگی در بین مردم شهید پرور این شهر و استان چنین سربازانی تربیت نموده است که امروز خون خود را در مکتب شهید سلیمانی، تقدیم به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده اند و امیدوارم خداوند متعال توفیق گام برداشتن در مسیر شهدای عزیز را به همه‌ی عنایت فرماید.

بر پایه این گزارش، مراسم یادبود شهدای دانش آموز شهرستان نرماشیر در حادثه تروریستی ۱۳ دی ۱۴۰۲ گلزار شهدای کرمان با حضور حمید طریفی حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، محمود بنی اسد رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان، طبسی فرماندار شهرستان نرماشیر، حجت آبادی سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان نرماشیر و... در مسجد جامع شهرستان نرماشیر برگزار شد.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ,اخبار موضوعی,اخبار ریاست
  • کد خبر : 8421
کلمات کلیدی
درخشان قنبری

درخشان قنبری

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید