• انتشار: 1401/03/26 - 14:37
  • تعداد بازدید: 242
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی رؤسای ادارت آموزش و پرورش استثنایی؛

سازمان آموزش و پرورش استثنایی تخصصی‌ترین معاونت وزارت آموزش و پرورش است

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پروش در گردهمایی رؤسای ادارات آموزش و پرورش استثنایی استان‌ها  تاکید کرد؛ سازمان آموزش و پرورش استثنایی تخصصی‌ترین معاونت وزارت آموزش و پرورش است.

به گزارش روابط‌عمومی  و  امور بین‌ الملل سازمان آموزش‌ و پرورش استثنایی، رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در این نشست با بیان اینکه دیدگاه معاونت آموزش ابتدایی به رویکرد تلفیقی فراگیر مثبت است، گفت: این معاونت آمادگی دارد تا با همکاری  سازمان آموزش‌ و پرورش شرایط  تحصیل دانش‌آموزان استثنایی را در مدارس عادی فراهم کند.

وی در خصوص آزمون  جهش تحصیلی گفت: نیاز است به والدین  آموزش‌های  لازم  برای آزمون جهش تحصیلی داده شود و در  این زمینه  با  آگاهی عمل کنند.
حکیم زاده با اشاره به تحصیل دانش‌آموزان دیرآموز در  مدارس عادی گفت: معاونت آموزش ابتدایی آمادگی این را دارد که با همکاری سازمان آموزش‌ و پرورش  استثنایی فرآیند یادگیری  این دانش‌آموزان را رصد کند.

وی با بیان اینکه موضوع تراکم کلاس‌‌ها و سختی کار معلمان در آموزش دانش‌آموزان دیرآموز در نظر گرفته شود، گفت: هم‌چنین  آموزش خانواده این دانش‌آموزان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ریاست
  • کد خبر : 6214
کلمات کلیدی
راضیه  آخوندی

راضیه آخوندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید