• انتشار: 1403/02/23 - 09:52
  • تعداد بازدید: 95
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روایت جلوه معلمی در مدرسه استثنایی؛

معلم قمی که هزینه رهن منزل مسکونی خود را صرف خریداری تجهیزات ورزشی و توانبخشی مدرسه کرد

عنایت محمدی منش؛ معلم قمی که هزینه رهن منزل مسکونی خود را صرف خریداری تجهیزات ورزشی و توانبخشی مدرسه و بهره‌مندی دانش‌آموزان معلول جسمی – حرکتی و ناشنوا نموده است.

8704.mp3 معلم قمی که هزینه رهن منزل مسکونی خود را صرف خریداری تجهیزات ورزشی و توانبخشی مدرسه کرد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی  وزارت آموزش و پرورش، عنایت محمدی منش با سابقه ۲۳ سال تدریس در مدارس استثنایی قم، گفت: خدا را شاکرم چنین نعمت و مسوولیتی به بنده حقیر عطا فرموده در خدمت این دانش‌آموزان معصوم باشم.

عنایت محمدی منش افزود: تلاش در راستای جلب رضایت دانش‌آموزان و خانواده، رضایت و خشنودی خداوند را به همراه‌ دارد.

وی بیان کرد: برای تقویت بعد جسمانی و روانی دانش‌آموزان معلول جسمی حرکتی و ناشنوا، تجهیزات ورزشی و توانبخشی برای مدرسه خریداری کردم.

به گفته وی، این کار در فعالیت تعلیم و تربیت دانش‌آموزان موثر است و باعث افزایش توانمندی جسمی و روحی دانش‌آموزان شده و در بهبود فعالیت‌های آموزشی و اجتماعی این عزیزان تاثیر ویژه دارد.

محمدی منش با اشاره به پیگیری فعالیت‌های پرورشی، اردویی و تفریحی دانش‌آموزان، گفت: اقدام هایی از جمله حل مسائل آموزشگاه، پیگیری و حل مشکلات دانش‌آموزان و خانواده‌ها در تمام زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و مالی به‌عنوان پدر دلسوز و خادم تلاش کرده‌ و خواهم کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به رشد سریع تکنولوژی و وسایل ارتباطات جمعی، همچنین موسسات گوناگون آموزشی، معلمان باید در تمام زمینه‌ها مجهز به علم روز باشند و نسبت به نیاز نسل امروز جوابگو باشند.

وی افزود: بر این اساس، وزارت‌آموزش و پرورش باید در کنار برنامه‌ریزی برای افزایش توانمندی علمی همکاران، نسبت به مسائل معیشتی و رشد جایگاه اجتماعی آن‌ها تلاش نماید.

این فرهنگی با تقدیر از وزارت آموزش‌وپرورش در اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان، خاطرنشان کرد: اجرای طرح رتبه‌بندی در معیشت این قشر زحمتکش مثمر ثمر بود و با توجه به سابقه و فعالیت‌های آموزشی به حق قانونی خود رسیدند.

 
  • گروه خبری : اسلایدر,اخبار ,اخبار ریاست
  • کد خبر : 8704
کلمات کلیدی
درخشان قنبری

درخشان قنبری